zapachy unisex, nowości perfumeryjne, nowe perfumy Insity

Nowy rok – nowe perfumy? Otwórz się na zapachy unisex!

Kto z nas nie słyszał choćby raz zdania “nowy rok – nowy/nowa ja"? Czasem małe zmiany przynoszą spektakularny efekt. Szukasz powiewu świeżości, a także przełamania codzienności? Zapachy kuszą, pozwalają otworzyć się na nowe doznania, a także doskonale podkreślają charakter. Może w tym roku warto sprawdzić inny zapach, tym razem w wersji unisex? Regularnie dostarczamy nowości, by cieszyć Wasze zmysły. Dziś przedstawimy nasze ostatnie, zachwycające zapachy unisex – dla niej i dla niego. Który przypadnie Ci do serca? 😉 

Nowości perfumeryjne w Insity – zapachy unisex

Nowy rok – wyjście z pudełka, przełamanie schematów, gotowość na nowe wyzwania. Czemu nie zacząć od odkrycia wyjątkowego zapachu? Eksperci Insity stale poszukują nowych inspiracji, by zachwycać zmysły. W naszej Rozlewni Perfum nie tylko znajdziesz nowe, niesamowite perfumy, ale także możesz sam wybrać ich pojemność. Sprawdź 3 nowości perfumeryjne – dziś skupimy zmysły na zapachach unisex, czyli perfumach dla kobiet i mężczyzn.

Nowości – zapachy unisex

Escentric 01 - Escentric Molecules perfumy unisex

Escentric 01 – Escentric Molecules

Warto podkreślić, że mamy do czynienia z niezwykłą kompozycją. Zapach inspirowany Escentric 01 – Escentric Molecules składa się z kilku składników, co tylko podkreśla jego wyjątkowość. Za spektakularne tony perfum odpowiada tajemniczy, zastrzeżony składnik Iso E Super. Jego akordy dodają aksamitnej, ale i miękkiejdrzewnej nuty. Pobudza zmysły, a przy tym doskonale działa na płeć przeciwną.

Skład zapachu

Kompozycja: limonka doprawiona różowym pieprzem, a także tony irysa. Główne akordy nadaje tajemniczy Iso E Super.

Zamów perfumy!

Inspiracja Escentric 01 – Escentric Molecules w Insity kryje się pod numerem 711

Oud Minerale – Tom Ford

Zapach inspirowany kompozycją Oud Minerale – Tom Ford składa się ze starannie dobranychwyselekcjonowanych składników. Perfumy zaliczyć można do tajemniczych, ale i niezapomnianych esencji. Ciężko pozostać obojętnym wobec potęgi oceanicznegożywiołowego zapachu. W rezultacie zapach unisex  wyraża czystą świeżość w przyjemnych dawkach.

Skład zapachu

Głowa: drewno argonowe podkreśla szczypta pieprzu.
Serce: Styrax łączy się w sercu z morskimi tonami alg oraz solą morską.
Baza: zbalansowane połączenie jodły oraz ambry.

Zamów perfumy!

Inspiracja Oud Minerale – Tom Ford w Insity kryje się pod numerem 781

Oud Minerale - Tom Ford perfumy unisex
1 Million Lucky - Paco Rabanne nowości perfumeryjne

Erba Pura – Xerjoff

Zapach inspirowany kompozycją Erba Pura – Xerjoff doskonale łączy świeżość cytrusów oraz szlachetne akordy wanilii i bursztynu. Wyraża niezwykłą aurę właściciela. Kusi zmysły oraz rozpala wyobraźnie. Jest jednocześnie lekki, ale i wyrazisty. Kompozycja jest w swej prostocie wyjątkowa. Doceni ją z pewnością każdy, kto lubi niebanalne rozwiązania, a przy tym chce podkreślić swój charakter oraz osobowość.

Skład zapachu

Głowa: Sycylijska słodycz pomarańczykalabryjska bergamotka, rześka cytryna.
Serce: owoce.
Baza: akordy białego piżma, wanilii oraz złocisty bursztyn.

Zamów perfumy!

Zapach inspirowany perfumami Erba Pura – Xerjoff znajdziesz w Rozlewni Perfum Insity pod numerem 782

Szukasz nowego zapachu unisex?

To jedynie 3 przykłady z naszej bogatej oferty. Eksperci z Rozlewni Perfum Insity chętnie pomogą wybrać odpowiedni zapach. Perfumy to nasza pasja, w którą codziennie wkładamy ogrom serca oraz zaangażowania. Wykorzystujemy lata doświadczenia, a także naszą profesjonalną wiedzę, by pomóc w doborze idealnej kompozycji dla każdego. Trwałość perfum, bogaty asortyment, a także różnorodność nut zapachowych dla kobiet, mężczyzn oraz wersji zapachów unisex, czyni nas jedną z najlepiej zaopatrzonych perfumerii w Krakowie.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, a także zapoznania się z ofertą online i zamawiania perfum dla siebie i bliskich.

Odwiedź nas także na Facebooku, gdzie publikujemy najnowsze promocje, inspirację oraz ciekawostki ze świata perfum!