FAQ

Czy woda perfumowana różni się od toaletowej?

Woda perfumowana tzw. „perfumy”, mają większe zaperfumowanie niż woda toaletowa, co wpływa na ich dłuższą trwałość. 

Czy promocje łączą się ?

Jeżeli nie ma dodatkowej dokładnej informacji przy promocji, że nie łączy się ona w jakikolwiek sposób z innymi promocjami, to oznacza, że taka promocja łączy się z innymi.

Czy promocje ze sklepu internetowego obowiązują w salonie firmowym?

Nie, nie obowiązują. W salonie firmowym na ul. Długiej 52, jest szereg innych promocji i benefitów, których nie ma w sklepie internetowym, i odwrotnie.

Czy są to oryginalne perfumy danych marek?

Nie są to wyroby poszczególnych marek. Nasze wody perfumowane to wysokiej jakości zapachy produkowane z francuskich esencji nawiązujących do nut zapachowych perfum znanych marek. Nie chcemy w żaden sposób sugerować, że są to oryginalne zapachy poszczególnych marek perfum. Przywołanie ich nazw służy wyłącznie do identyfikacji nut zapachowych, jakie zostały w nich użyte, co wynika z ich podobieństwa do istniejących na rynku perfum. Są to subiektywne odczucia i nie mają na celu wprowadzenia w błąd, że zapach ma identyczny skład lub aromat, co oryginał.

W jakich butelkach są sprzedawane perfumy?

Perfumy są sprzedawane w szklanych butelkach o różnych pojemnościach (od 10 do 110ml) z rozpylaczem typu atomizer, który rozpyla zapach.

Czy w sklepie stacjonarnym są dostępne te same butelki?

Tak są dostępne. W sklepie stacjonarnym są w sprzedaży, również inne butelki (ozdobne, perfumetki),  których nie ma w sklepie internetowym.

Czy istnieje możliwość zamówienia zapachu którego Państwo nie posiadają?

O ile jest to możliwe, na specjalne życzenie Klienta sprowadzimy wybrany zapach. Zamówienie jednak nie może być mniejsze niż 100ml. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo indywidualnie.

Pytając  o poszczególny zapach, można zostawić swój kontakt (nr.tel, mail). W razie pojawienia się zapachu zostaną Państwo o tym poinformowani.

Czy za zamówione przez Internet perfumy można zapłacić przy odbiorze w sklepie stacjonarnym?

Tak, odbiór osobisty wynosi 0zł. Zamówienie zostanie przygotowane na miejscu, przy kliencie, co może nieznacznie wydłużyć zakup o kilka minut.

Po wcześniejszej wpłacie przelewem, takie zamówienie zostanie przygotowane i będzie czekać na odbiór. Informację o gotowym zamówieniu otrzymują Państwo przez sms.

W jakie dni można odebrać zamówienie w sklepie stacjonarnym?

Jeżeli otrzymają Państwo informacje o gotowym zamówieniu do odbioru, można je odebrać w dowolnym dniu w godzinach otwarcia Rozlewni.