O Nas

Nasza historia to romans we francuskim stylu, uległość, oddanie, fascynacja, fascynacja zapachem. Zapachem, który się czuje, o którym się myśli, którego się pragnie…

Insity
Nowoczesna Perfumeria

„Nasza historia to romans we francuskim stylu, namiętność, uległość, oddanie, fascynacja.  Fascynacja zapachem… zapachem ,który się czuje, o którym się myśli, którego się pragnie…”

Rozlewnia Perfum na ul. Długiej w Krakowie cieszy klientów swoim istnieniem już prawie 20 lat. Nieustanny rozwój i ogromne uznanie klientów  pozwala śmiało nazwać nas najlepszym tego typu miejscem w Krakowie.  W naszej perfumerii znajdziesz najpiękniejsze inspirowane zapachy perfum światowych marek i kreatorów. Wyróżniającą nas cechą jest niebywała trwałość naszych wód perfumowanych i ich duży  wybór. Dzisiaj to już prawie 500 różnych zapachów. Zainspirowani światem perfum, odkrywamy dla Państwa największy zbiór ekskluzywnych  zapachów niszowych w Polsce .

Najwyższa jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną pozostaje doceniana przez miłośników perfum.

Nowo powstały sklep internetowy, perfumydlaciebie.com  pozwala na wejście do naszego świata perfum każdemu,  nawet w najdalszym zakątku Polski. Daje  możliwość zamówienia perfum z całkowitą gwarancją, że otrzymują Państwo wysokiej jakości produkty, które stali klienci z zadowoleniem od lat kupują w naszej Rozlewni w Krakowie. Stałe zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów to nasz cel i droga rozwoju, na którą wkroczyliśmy i którą  będziemy podążać w przyszłości. Perfumy to nasza pasja, w którą wkładamy ogrom serca,  zaangażowania i profesjonalnej wiedzy.

Zapraszamy

Co możemy Ci zaoferować ?

Najwyższą Jakość

Jakość to podstawa w naszej działalności. Starannie dobieramy oferowane przez nas zapachy tak aby spełniały wszelkie oczekiwania klientów. Zarówno sama nuta zapachowa jak i trwałość zapachów jest na bardzo wysokim poziomie. To właśnie my ustalamy najwyższe standardy na rynku.

Szybką Dostawę

Wszystkie zapachy na naszej stronie perfumydlaciebie.com są w stałej ofercie co gwarantuje natychmiastową realizację zamówienia. Otrzymasz wybrane perfumy niemal od ręki.

Ponad 1000 Zadowolonych Klientów

Ogromna i stale powiększająca się liczba zadowolonych klientów potwierdza nasze zaangażowanie i profesjonalne podejście do sprawy. Jest to również wyznacznik najwyższej jakości oferowanych przez nas zapachów.

Wsparcie 24/7

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, e-mail 24/7. Interesuje cię jakiś zapach? Masz jakieś pytania czy wątpliwości? Napisz do nas, a my postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania.