Program partnerski

Jeżeli chcesz zostać naszym partnerem, załóż konto tutaj, a następnie uzyskaj wszystkie niezbędne informacje na stronie pomocy.

Czym jest Program Partnerski?

Program Partnerski pozwala zyskać więcej. A to wszystko w łatwy, a także przyjemny sposób! Wystarczy, że polecisz swojej rodzinie, przyjaciołom czy znajomym w pracy produkty z naszego sklepu.

Idea jest prosta: jesteś zadowolonym klientem naszego sklepu, a to oznacza, że jesteś najlepszym ambasadorem naszej marki Insity.

Już w pierwszych 3 rangach zyskujesz nawet 2000zł na zakupy w naszym sklepie. Nie inwestujemy w drogie reklamy, przekazujemy te środki Wam!

Jak to działa?

Z Programu Partnerskiego z zakładki PROMOWANIE pobierz swój link lub baner reklamowyRekomenduj nas swoim znajomym oraz prześlij swój link polecający. Możesz udostępnić swoją ofertę poprzez:

  • konto w serwisie Facebook
  • stronę internetową
  • blog
  • konto na Instagramie
  • wiadomość e-mail

Każda transakcja osoby poleconej to profity dla Ciebie. Osoba logująca się u nas przy użyciu Twojego linku zostanie automatycznie przypisana do Twojego konta. Od tego momentu każde jej zakupy będą premiować, a dzięki temu zasilać Twoje środki w „portfelu” w Programie Partnerskim. Im więcej osób skorzysta z oferty, tym większy profit trafia na Twoje konto!

Zgromadzone środki możesz w dowolnej chwili zamienić na kupon rabatowy i wykorzystać na swoje zakupy.

Jak dołączyć?

W przypadku, gdy konto zostało założone po lutym 2020 automatycznie zostało włączone do Programu Partnerskiego. Po zalogowaniu możesz korzystać z benefitów programu.
Jeżeli jednak nie masz dostępu do panelu z Programem Partnerskim, a jesteś  zalogowany i masz u nas swoje konto – napisz do nas wiadomość na adres: kontakt@insity.pl z prośbą o dodanie twojego konta do Programu Partnerskiego. Administrator systemu doda Cię do programu, a powiadomienie o włączeniu otrzymasz mailowo.

Proste, prawda? 😉