lampa katalityczna

Lampa katalityczna poprawia jakość powietrza. Sprawdź, co zyskasz!

Lampa katalityczna to nie tylko ozdobny przedmiot, który wzbogaci i upiększy nasze wnętrze. Przede wszystkim lampa ma za zadanie oczarować nas swoim zapachem, a także zapewnić świeżość oraz lekkość powietrza w pomieszczeniu. W ofercie Insity prezentujemy wyjątkowe lampy katalityczne firmy Ashleigh Burwood, które oprócz wszystkich standardowych właściwości, pomagają dbać o zdrowie i samopoczucie, a jednocześnie usuwają bakterie oraz wirusy! Jak to możliwe? 

Lampa katalityczna – co to?

Niesamowitą świeżość oraz obłędny zapach w pomieszczeniach uzyskamy dzięki lampie katalitycznej, która dodatkowo ma szereg właściwości. Lampa zapachowa Ashleigh Burwood działa na zasadzie katalitycznego spalania. Rozgrzany palnik powoduje swobodny przepływ powietrza, którego kontur niszczy bakterie, jak również niweluje nieprzyjemne zapachy. Z kolei poprzez kamień lampa uwalnia wybrany aromatFunkcjonalność lampy oraz jej cudowne właściwości, idą w parze z designem. Dostępne są porcelanoweszklane lub ceramiczne lampy, które staną się pięknym dodatkiem do wnętrz! Kwintesencja klasy i szyku, zamknięta w eleganckiej osłonie, doskonale sprawdzi się jako prezent do nowego mieszkania, czy też domu, na prezent ślubny i nową drogę życia. Równie dobrze sprawdzi się jako elegancki prezent dla szefa lub współpracownika, ale i dla miłośnika estetycznych wnętrz. Idealnie sprawdzi się przede wszystkim do niwelowania nieprzyjemnych zapachów, woni zwierząt czy też wchłonie aromat kuchennych eksperymentów. Dzięki lampie poprawimy świeżość i wyrazistość powietrza w pomieszczeniach, a lodowe powietrze przyjemnie rozpieści nasze zmysły, pozwalając tym samym wyraźnie czuć każdą nutę. Warto podkreślić, że dzięki lampie każdy może wyrazić siebie, a przy tym uzyskać klimat i odprężenie, jakiego potrzebuje. Wszystko za sprawą olejków zapachowych, które można dobierać do gustu, pomieszczenia oraz upodobań, a także okazji czy nastroju.

lampa katalityczna, lampa zapachowa

Aromatyczny zapach

Niezwykłą intensywność zapachu zawdzięczamy starannie dobranym składnikom, a także opartych na naturalnych lub identycznych z naturalnymi mieszankach. Kompozycje noszą wyraźne nuty aromatów znanych z luksusowych perfum. Podstawę każdego aromatu stanowi alkohol izopropylowy, który połączony jest z wodą destylowaną oraz samą aromatyczną kompozycją zapachową.

Lampa katalityczna Ashleigh Burwood oferuje znacznie więcej, niż urzekający zapach. Lampy zyskały pozytywny wynik w testach przeprowadzonych przez Independent Laboratory Research. Wynika z nich, że pomagają zwalczać bakterie, w tym także koronawirus (!), jak również nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach.

Lampa katalityczna to korzyści!

 • Koronawirus? Zawartość 90% alkoholu izopropylowego sprawia, że płyny do lampy zapachowej eliminują 97% COVID-19 unoszącego się w powietrzu i 60% tego, który osiadł na powierzchniach. A to wszystko w ciągu zaledwie w 30 minut*
 • Bakterie E. coli? 99% niszczeje po 3 godzinach
 • Roztocza? 99% zostaje wyeliminowane w ciągu 90 minut
 • Zarodniki pleśni? 99,9% zarodków znika w ciągu 3 godzin
 • Dym tytoniowy? Zostaje usunięty w 30 minut
lampa katalityczna, lampa zapachowa

Jak działa lampa katalityczna?

Używanie lampy jest proste! Jak używać lampy?

 • Ustaw lampę na płaskiej powierzchni odpornej na wysokie temperatury. Zdejmij gasidło i kamień katalityczny (połączony) z knotem. Używając lejka wypełnij lampę wkładem zapachowym dedykowanym lampom katalitycznym do 2/3 objętości (ważne, aby między szyjką butelki, a powierzchnią płynu pozostała wolna przestrzeń).
 • Umieść kamień z knotem ponownie w lampie, połóż gasidło z powrotem. Pozostaw na lampie przez 20-30 minut by knot naciągnął zapach (jeśli kamień będzie przykryty, zapach nie wyparuje)
 • Zdejmij gasidło, a także upewnij się, że kamień katalityczny jest prawidłowo osadzony i podpal go. Uwaga: nigdy nie dotykaj i nie wyjmuj kamienia, gdy jest popalony i nie zostawiaj płonącej lampy bez nadzoru. Wysokość płomienia może sięgnąć nawet 15 cm!
 • Po upływie 3-4 minut zdmuchnij płomień (nie nakrywaj płonącego kamienia gasidłem lub nakładką ozdobną). W tym momencie rozpoczyna się proces oczyszczania powietrza, a tym samym wypełnia pomieszczenia wspaniałym aromatem. Lampy używaj maksymalnie 30 minut w pomieszczeniu 16m2.
 • Kamień pozostaje gorący (również bez płomienia), a dzięki temu cały czas uwalniania zapach. Gdy lampa pracuje, nie należy dotykać lub przestawiać kamienia. Zabezpieczenie stanowi ozdobna nakładka.
 • Aby zatrzymać proces wydzielania zapachu, wystarczy zdjąć ozdobną nakładkę (uwaga: może być gorąca!) i przykryć kamień gasidłem (zabezpiecza on także olejek przed wyparowaniem, gdy lampa nie jest używana). Nie przestawiaj lampy póki nie ostygnie (ok. 30 min).
 • Dbaj, by wybrany olejek zapachowy nie wypalał się do końca. Może to skrócić żywotność knota. Jeśli zaś planujesz przez dłuższy czas nie korzystać z lampy, przelej olejek z powrotem do butelki.

Ważne!

Uważaj, by olejek się nie przelał. Jeżeli jednak tak się stanie, wytrzyj wszystko do sucha nim przystąpisz do użycia lampy.

Zamów lampę katalityczną i ciesz się powietrzem doskonałej jakości!

Jeżeli chcesz cieszyć się niesamowitym zapachem, przyjemnym, świeżym powietrzem, ale również zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie – wybierz jedną z dostępnych w Insity lamp i zyskaj krystaliczne powietrze w swoim otoczeniu, a także nietuzinkowy element wystroju, który wzbogaci każde wnętrze!

Sprawdź nasza ofertę –> Lampy Katalityczne i wybierz ulubione zapachy do uzupełnianie lampy katalitycznej.